Poliklinika Gikić
All on 4/All on X
novi osmijeh za 24 h

Što je ALL ON 4?

All on 4 je implanto-protetski koncept kojim se omogućuje totalna oralna rehabilitacija, a to znači, izrada i postava fiksnih zubi u roku 24 sata kod bezubih pacijenata i pacijenata s lošim oralnim zdravljem:

• klimavi zubi
  • kronični parodontitis
  • zubi koji se ne mogu iskoristiti za fiksni protetski nadomjestak tj. za zubni most.

ALL ON 4 – novi osmijeh za 24 h

• klimavi zubi
  • kronični parodontitis
Poliklinika dr. Gikić - All on 4 / All on X
Poliklinika dr. Gikić – All on 4 / All on X

Osnova koncepta je kirurška ugradnja 4 implantata u gornju i/ili donju čeljust na koje dolaze privremeni fiksni mostovi koji su učvršćeni vijcima i koje pacijent ne može samostalno vaditi iz usta.

Tko su kandidati za All on 4?

Kandidati za ALL ON 4 su:

• bezubi pacijenti
  • oni koji ne žele ili iz nekog drugog razloga ne mogu nositi totalne proteze
  • osobe s kroničnim parodontitisom
  • oni koji nemaju dovoljan broj zdravih zubi za fiksni protetski nadomjestak tj. most
  • pacijenti s izraženim gubitkom kosti u stražnjoj regiji gornje čeljusti
  • osobe kod kojih želimo izbjeći kirurški zahvat podizanja dna sinusa i ugradnje umjetne kosti.

Jeste li kandidat za All on 4?

Ispunite kratki upitnik i saznajte.

ALL ON 4  – Koje su prednosti?

1. Najbrže fiksno rješenje (24 h) za bezube pacijente i pacijente koji ne mogu nositi mobilne proteze ili pacijente kod kojih se zbog stanja zubi ne može napraviti fiksni most na njihovim zubima.
  2. Totalna oralna rehabilitacija – bitno popravljena kvaliteta života.
  3. Uživanje u svakom zalogaju – okus hrane je potpun, kao da jedemo prirodnim zubima, jer nema umjetnog nepca.
  4. Savršen osmijeh zahvaljujući protetskom radu (mostu).
  5. Pojačano samopouzdanje zbog sigurnosti koju pruža fiksni rad, za razliku od nepostojanih proteza.
  6. Jednostavno održavanje oralne higijene (kao kod prirodnih zubi).
  7. Nema umjetnog nepca u gornjoj čeljusti kao što je slučaj kod mobilnih proteza. Most je pričvršćen na implantate vijcima. Upravo zbog toga optimalna je terapija za pacijente s jakim nagonom na povraćanje.
  8. Privremeni (nakon 24 h) i definitivni (nakon 6 mjeseci) fiksni mostovi učvršćeni vijcima ne mogu se vaditi iz usta.

Zašto ugraditi All on 4 implantate kod dr. Matije Gikića?

1. Matija Gikić, univ. mag. med. dent, specijalist je oralne kirurgije s brojnim certifikatima za izvođenje All on 4 zahvata.
  2. Bogato iskustvo, stručnost i educiranost.
  3. Veliki broj zadovoljnih pacijenata.
  4. Individualan pristup svakom pacijentu.
  5. Konstantno usavršavanje u području oralne kirurgije i zigomatičnih implantata.

Koja je cijena All on 4 metode?

Cijena se određuje na prvom pregledu.

Smještaj u Poliklinici dr. Gikić

Voljeli biste napraviti pregled, a nakon toga i All on 4 zahvat u našoj poliklinici, ali Vas brine smještaj jer niste iz Zagreba? Pružamo Vam BESPLATAN smještaj tijekom dužih i zahtjevnijih zahvata kao što su All on 4 i Zygoma.

U zgradi poliklinike nalaze se naši renovirani apartmani koji Vam pružaju potpuni komfor. S Vama u pratnji može doći i još jedna osoba. Budući da se terapija izvodi u dvije faze, smještaj se odnosi na obje faze:

1. prva faza – dva noćenja
  2. druga faza – boravak u apartmanu od ponedjeljka do petka.

Brinemo se o Vama cijelo vrijeme tijekom terapije, a naročito u prvoj fazi koja je zahtjevnija zbog operacije. Osjećajte se sigurno kod nas kao u svome domu!

Besplatan prvi pregled

Da biste postali naš All on 4 ili Zygoma pacijent, prvo što morate učiniti je odazvati se na naš BESPLATAN PRVI PREGLED kako bismo potvrdili jeste li uistinu kandidat za All on 4.

Razgovarajte s našim stručnjakom i neka prvi pregled bude prvi korak do novog osmijeha u jednom danu!

Pogledajte naše slučajeve  All on 4 PRIJE/POSLIJE

info@poliklinikagikic.hr

NAPRAVITE PRVI KORAKKontaktirajte nas!

Budite informirani i dogovorite prvi pregled!
    Radujemo se vašem dolasku!

Vaše ime i prezime

Email adresa

Broj telefona

Zanima me